Водич низ СКОПЈЕ

Сместување во Гари

Дома Форум на патникот Дестинации Сместување во Гари

Viewing 0 reply threads
 • Author
  Posts
  • #11324
   AvatarDarko
   Participant

   Повелете контакти за сместување во Гари

   1. 070 510 674 – Ѓоке
   2. “Go Macedonia”- Alternative travel. Emilija Pajkovska 071 21 80 40
   3. 075468846 Darko

   На сред село и продавница, а над неа неколку соби за добронамерниците кои сакаат да поминат некој ден во селото. Помодерно, во селото од неодамна е отворен и комплекс со четири апартмани. Колку за почеток и развивање на алтернативниот туризам. Не е исклучено гостопримство да ви понуди и некој гарец, па впечатокот да испадне уште поцелосен. Немојте никако да го одбегнете на далеку познатото гарско овчо сирење..

   Гари – заборавена и повторно откриена убавина

Viewing 0 reply threads
 • You must be logged in to reply to this topic.