Водич низ СКОПЈЕ

Фетије, Турција, некој што бил со кола?

Дома Форум на патникот Дестинации Фетије, Турција, некој што бил со кола?

Viewing 0 reply threads
 • Author
  Posts
  • #11014
   AvatarDarko
   Participant

   Летово идам за Фетије Турција, некој што бил со кола да каже како по пат, колку време се патува, таму дали е ок за одмор со деца? поздрав

Viewing 0 reply threads
 • You must be logged in to reply to this topic.