Водич низ СКОПЈЕ

Турција со автомобил – дали преку Бугарија или Грција?

Дома Форум на патникот Дестинации Турција со автомобил – дали преку Бугарија или Грција?

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by Балкон3 Балкон3 5 years ago.

 • Author
  Posts
 • #11039
  Балкон3
  Балкон3
  Keymaster

  Ако патувал некој скоро, да ми каже како е по пат преку Бугарија или преку Грција? Патувам со деца па како е подобро, од каде е поблиску, патарини и слично.. благодарам,
  Васил

You must be logged in to reply to this topic.