Водич низ СКОПЈЕ

Сместување во Гари

Дома Форум на патникот Дестинации Сместување во Гари

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by  Darko 4 years ago.

 • Author
  Posts
 • #11324

  Darko
  Participant

  Повелете контакти за сместување во Гари

  1. 070 510 674 – Ѓоке
  2. “Go Macedonia”- Alternative travel. Emilija Pajkovska 071 21 80 40
  3. 075468846 Darko

  На сред село и продавница, а над неа неколку соби за добронамерниците кои сакаат да поминат некој ден во селото. Помодерно, во селото од неодамна е отворен и комплекс со четири апартмани. Колку за почеток и развивање на алтернативниот туризам. Не е исклучено гостопримство да ви понуди и некој гарец, па впечатокот да испадне уште поцелосен. Немојте никако да го одбегнете на далеку познатото гарско овчо сирење..

  Гари – заборавена и повторно откриена убавина

You must be logged in to reply to this topic.