Водич низ СКОПЈЕ

Скопје – Валона ако одел некој скоро?

Дома Форум на патникот Дестинации Скопје – Валона ако одел некој скоро?

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by Балкон3 Балкон3 5 years, 2 months ago.

 • Author
  Posts
 • #11187
  Балкон3
  Балкон3
  Keymaster

  Каков е патот од Скопје до Валона, Албанија, за колку време се стигнува? Планираме да одиме со две мали деца па дали е ок за патување, добар ли е патот или има места кои треба да се избегнуваат? Патарини?
  благодарам.

You must be logged in to reply to this topic.