Водич низ СКОПЈЕ

Фетије, Турција, некој што бил со кола?

Дома Форум на патникот Дестинации Фетије, Турција, некој што бил со кола?

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by  Darko 5 years, 3 months ago.

  • Author
    Posts
  • #11014

    Darko
    Participant

    Летово идам за Фетије Турција, некој што бил со кола да каже како по пат, колку време се патува, таму дали е ок за одмор со деца? поздрав

You must be logged in to reply to this topic.